Zbigniew Stonoga w swoim liście oskarża PiS

Hits: 8220

LIST ZBIGNIEWA STONOGI – Wersja ORYGINALNA

Administrator pisze:

Witaj PiS-ie
Od 25 lat włóczę się po sądach.W latach 1999-2015 przetrzymywaliście mnie z ramienia różnych opcji w więzieniach z tytułu tymczasowych aresztowań i wyroków, które po latach uchylano, a następnie mnie uniewinniano.Nigdy nie dostałem złotówki odszkodowania.
W tym czasie zamordowaliście mi matkę rozbierając ją po więziennym widzeniu-nie przeżyła. Mój syn Przemek nie miał mnie przy sobie w dniu I Komunii Świętej, nie miał też w dniu ślubu.Młodszy syn nie miał mnie obok siebie w dniu I Komunii Świętej.Opaskę SDE zdejmowaliście mi z nogi w obliczu tragicznej śmierci osoby najbliższej na Jej pogrzebie przed cmentarzem w Jabłonnie i wręczyliście nakaz stawienia się do więzienia.

 

Dziś Was mam w ręku (500.000.000 euro-sprawa Witusia Z. w PKO) mam wszystko do tej sprawy.Wszystko, zabezpieczone, powgrywane na setki profili które założyłem i zaprogramowałem na publikacje.

 

Wiem że Ziobro zabezpiecza się przed Jarosławem na wypadek jego wycięcia.Toczą się tajne śledztwa w Rzeszowie i Katowicach-tym trzyma Jarosława w bezdechu.
Wiem że Ziobro chce lada dzień zatrzymać szefa Orlenu (aktualnego) Ludzie nie wiedzą co oznaczają załączone zdjęcia-Jarosław Wie…
Wiem też o zakresie zainteresowań prokurator Katarzyny Wychwałek Szczygieł z Katowic (G.M+ D.O)

 

W związku z wyrządzanymi mi przez lata krzywdami oczekuję:

 1. Zweyfikujecie zasadność postawionych mi zarzutów i pisemnych poleceń Ziobry skierowanych p-ko mnie do Prokuratora Okręgowego w Kielcach.
 2. Natychmiast umorzycie wszystkie polityczne śledztwa w których jestem oskarżony lub podejrzany za obronę ludzi
  • a)ofiar księży pedofili
   b)ofiar nadużywania władzy -Elbląg
   c)znieważania Was (was nie można znieważyć)
 3. Prokurator Magdalena Michalik zostanie razem z Babińskim przeniesiona do bocianowa dolnego.
 4. Szef elbląskiej prokuratury pojedzie śledzić do szczecina
 5. Dyrektorzy więzień wraz z zastępcami i kierownikami dz. ochrony Warszawa Białołęka,ZK Wojkowice, ZK Siedlce,AŚ Kraków,ZK Rzeszów zostaną odwołani i zostanie wszczęte postępowanie karne w kierunku czynu z art.247 par.3 kk.
 6. Sędzia Kolanko i trzech nominatów Synowiec,Makarska,Augustyn wrócą orzekać do rejonu.
 7. Zorganizujecie konferencję prasową na której podacie do wiadomości opinii publicznej ile zapadło w moim życiu. wyroków uniewinniających i w których sprawach, przez jaki czas pozbawiony byłem wolności w tym także bezprawnie-zgodnie z orzeczeniami SN.Poinformujecie o finale spraw IIKK 86/06 SN, IIKK 125/14 SN

MAM DOKUMENT PRZELEWU NA 500.000.000 EURO a wy i Witold Z już wiecie o co chodzi.

 

Administrator pisze:Witaj PiS-ieOd 25 lat włóczę się po sądach.W latach 1999-2015 przetrzymywaliście mnie z ramienia…

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga Poniedziałek, 23 września 2019

 

 

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24