Tadeusz Rydzyk – „Seks jest dla idiotów i matołków”

Hits: 2850

–Tadeusz Rydzyk w ostatnim czasie robi w okół siebie duże zainteresowanie, a wszystko za sprawą tego, że nie przestaje zaskakiwać swoich parafian.

Biznesmen z Torunia postanowił promować edukację seksualną wśród chrześcijan za pomocą książki „Kształcenie charakteru”, która została napisana przez zakonnika redemptorystę w 1946 roku.

Rydzyk złożył zamówienie na 300 000 egzemplarzy dzieła, które zamierza rozprowadzić wśród młodzieży. W książce znajdziemy między innymi ostrzeżenie przed seksem, sportem, kawą i ostrymi przyprawami. Autor wprost pisze, że seks dobry jest dla „matołków i idiotów”, ale jednocześnie apeluje by rodziny były wielodzietne. „Żadna rozkosz nie poniża godności ludzkiej w takim stopniu, jak erotyczna. Toteż ludzie o wybitnych zdolnościach intelektualnych i o jakim takim poczuciu estetycznym czują obrzydzenie do zaśmiecania swego życia erotyzmem” – możemy przeczytać w „Kształceniu charakteru”

Share

3 thoughts on “Tadeusz Rydzyk – „Seks jest dla idiotów i matołków”

  1. – Mam pytanie , gdzie Tadeusz Rydzyk sie “wyswiecal” na czarnosukienkowego i czy wyswiecali go pedaly i lesbijki ? Poniewaz jego slowa zaprzeczaja mezczyznie za jakiego sie uwaza ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24