Semka : Biskupi cierpieli za komuny głód

Hits: 5266

–Piotr Semka umieścił kontrowersyjny wpis na Twitter który wzbudził sporą dyskusje

“Zarzucacie kościołowi pedofilię, a jego biskupi cierpieli za komuny głód. Ja wiem, że to pozornie nie ma związku z filmem Sekielskiego, ale chciałbym to w tej chwili przypomnieć…”

Share

8 thoughts on “Semka : Biskupi cierpieli za komuny głód

  1. Zalecam Semce lekturę “5 lat kacetu” Grzesiuka. Czarni nawet w obozach koncentracyjnych nie cierpieli głodu, bo sakramenty sprzedawali za chleb, niespecjalnie interesując się głodnymi gołodupcami. Po wojnie bez problemu dochodzili do postury Semki, bo prosty polski katol sam nie dojadł, ale księdza nakarmić musiał!!!

  2. No cierpieli głód jeżdżąc samochodami co w tamtych czasach mieć samochód to marzenia dla zwykłego śmiertelnika..zabijali już się w tamtych czasach w wypadkach,np.Szelążek,diecezja gorzowska!

  3. To się w głowie nie mieści: reżimowi dziennikarze PiS popierają otwarcie pedofilię wśród kleru, nie cofając się przed ewidentnymi kłamstwami. Kościół w Polsce nie głodował nawet za Hitlera. A o pedofilii w jego szeregach nikt nie mówił ze strachu. Teraz sytuacja się zmieniła, a oni wciąż bronią zbrodniarzy. Skandal.

  4. Semka , nie wiem skad masz takie sensacje o przymierających głodem , moja babcia w latach 70 gotowała na plebani w Wałbrzychu , ale nie za pieniadze bo ona by takiego “grzechu” nie popełniła , kiedy jej znajoma zachorowała a była kucharka na etacie na plebani , poprosila moja babcie żeby chociaż kilka tygodni ja zastąpiła , i powiem tak te pierdoły to se wsadź w dupę o głodujących katabasach , wszyscy głodowali ale ja nie słyszałem aby ktoś za komuny z głodu zdechł a ty możesz mi taki podać przykład ? Kluczem do zdobycia żarcia były pieniadze , jak ktos mial pieniadze to mial co żreć , i nie pierdol ludziom głupot kutafonie , z trzech miesięcy zrobił sie rok , kiedy babcia zmarła 7 chyba lat później , katabasy jebane nie chciały jej pochować na cmentarzu parafianym , bez specjalnej opłaty , co jedli na plebani to w głowie sie ludziom nie mieściło , s kad mieli pieniadze ? Ludziska im nosili w każda niedzielę a i w tygodniu kilka mszy robili żeby złupić do reszty głupi lud ! Na wsi ludzie nosili im jajka , mięso , mleko sery , śmietanę i cala masę rarytasów które w mieście były tylko dla naprawdę bardzo zamożnych . Miałem sasiadke ktora wyszla za marynarza , bo za komuny tylko zonaci marynarze plywali w dalekomorskie rejsy , tak wiec marynarz po ślubie wypłyną w rejs pierwszy i ostatni , a tatuś koleżanki do proboszcza z walizka kasy żeby rozwód kościelny załatwić , podobno sam z tymi papierami do Watykanu jeździł , no i oczywiście miała bo brała kolejne śluby w kościele , dokładnie tak jak Jarkowa bratanica wieczna dziewica , Jak ci nie wstyd pieprzony wazeliniarzu ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24