SEKRET MEGHAN MARKLE WYSZEDŁ NA JAW!

Hits: 50

Jak donoszą media, nie od dziś wiadomo, że rodzina królewska w Wielkiej Brytanii ma wiele sekretów, które za nic nie mogą wyjść poza mury pałacu. Miliony ich poddanych oraz fanów śledzi każdy krok i każdą informację pojawiająca się na ich temat. W ostatnich latach media prześcigają się w podawaniu informacji na temat żony księcia Harry’ego, która bądź co bądź dostarcza mediom wiele tematów.

Tym razem okazało się, że jedna z najbardziej skrywanych, dworskich tajemnic dotyczących Meghan Markle ujrzy światło dzienne. Ponoć przyrodni brat księżnej zdecydował się na odważny krok, który ukaże całą prawdę na jej temat całemu światu.

Nie od dziś wiadomo, że relacje Meghan z jej bliskimi nie należą do idealnych. Zarówno jej ojciec, jak i przyrodnie rodzeństwo od czasu pojawienia się Meghan w rodzinie królewskiej, dostarcza mediom tematów, sprzedając tabloidom informacje na jej temat. Ostatnio Wielką Brytanię i świat obiegła informacja o liście, jaki brat księżnej wysłał w przeddzień jej ślubu z księciem Harrym.

Mężczyzna bez ogródek przytoczył treść pisma amerykańskim mediom, ujawniając tym samym tajemnicę siostry. „Im mniej czasu zostaje do wesela, tym bardziej pewny jestem, że to będzie największe nieporozumienie w historii rodziny królewskiej. Meghan nie jest dla ciebie właściwą kobietą. Jest znużoną, płytką, zarozumiałą kobietą, która robi pośmiewisko z ciebie i z całej rodziny królewskiej” napisał brat księżnej Sussex.

Po tym, jak mężczyzna oczernił swoją siostrę, zdecydował się ją przeprosić, za to, co zrobił. Powiedział, że był to „akt frustracji związany ze słabym kontaktem ze swoją siostrą”. „Napisałem ten list w okresie prawdziwej frustracji. Ona odpowiedziała i napisała, że jestem tylko daleką rodziną. Czułem się z tego powodu bardzo sfrustrowany. Nie mogłem w to uwierzyć, ponieważ w dzieciństwie byliśmy tak blisko” mówił.

Odwołał również niemiłe słowa, jakie wypowiedział na jej temat. „Meghan absolutnie nie jest zagrożeniem dla rodziny królewskiej. Jest kochającą, ciepłą i inteligentną osobą, która kocha swoją rodzinę. Jest niezwykłą kobietą. Jestem za Megha n i chcę być z nią jako rodzina. Chcę tylko powiedzieć, że bardzo cię kocham i chcę, żebyśmy byli razem jak rodzina. Każde nowe dziecko, które pojawia się w rodzinie, to bardzo ważna sprawa. Bardzo chciałbym poznać małego księcia lub księżniczkę” powiedział brat księżnej.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24