Rydzyk z byłym posłem PiS Andrzejem Jaworskim naskoczyli na ksieży którzy poskarżyli się na abp. Leszka Głódzia

Hits: 1612

Słowa o. Tadeusza Rydzyka są poniżające i obraźliwe wobec księży którzy są gotowi głośno mówić o praktykach abp. Leszka Głódzia .

    Kochani , ja pamiętam czasy komunistyczne , co oni robili . Do tego stopnia , że byli tak zwani księża patrioci i oni potrafili robić swoje spędy w sutannach , by przemawiać przeciwko prymasowi Wyszyńskiemu , przeciwko biskupom . Także się nie dziwmy _ powiedział Rydzyk który stwierdził dodatkowo , że jeżeli rzeczywiście duchowni potwierdzają zarzuty wobec abp. Leszka Głódzia , to są ” albo nieroztropni , albo to takie mięczaki mogą być rozpieszczone “

  Biskup nie ma prawa mu rozkazu wydać ? A gdzie posłuszeństwo wobec biskupa ? Nawet jeżeli , to dlaczego ma iść i mówić o tym ,, do pogan , do mediów . 

To jest wielkie uderzanie w Kościół katolicki – dodał Rydzyk

Jaworski dodając od siebie powiedział – 

  Tutaj mamy do czynienia z zupelnie nowym rodzajem ataku , bo do tej pory nie było poszywania sie pod kogoś . Teraz mamy sytuacje , że jakaś grupa ludzi zbiera się pod kurią i próbuje pokazywać , że oni chcą odzyskać swój kościół , mówią że są katolikami i jak katolicy żądają dymisji biskupa .

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24