Prawdopodobieństwo spoliczkowania przez księdza osmioletniej uczennicy w szkole w Bolesławcu.

Hits: 302

–Sprawa została naglosnione przez  mame dziecka, która rozesłała listy rodzicom z klasy córki. Z relacji dziewczynki wynika, że ksiądz wyprowadził ją z klasy i uderzył w twarz „z liścia”. Szkoła milczy w tej sprawie. Ksiądz już nie uczy w klasie dziewczynki, ale wciąż jest katechetą w podstawówce. Został „przesunięty” do uczenia starszych dzieci i na przerwie ma kontakt z dzieckiem oskarżającym go u uderzenie

 

Dziewczynka, o której mowa, to małe, dwudziestokilowe chucherko. Zdolna, cicha i spokojna. Bardzo wrażliwa. Kiedy pojechała pierwszy raz na Zieloną Szkołę i tęskniła za mamą, to płakała w tajemnicy w poduszkę wieczorem, by nikt nie widział jej tęsknoty. Kiedy mama spytała, jak zareagowała na uderzenie księdza, odpowiedziała, że się wstydziła, że tylko łezka poleciała jej z oka.

 

 

Z relacji matki wynika, że psycholog szkolna przeprowadziła rozmowę z dziećmi i zapewniła mamę, że jej córka nie kłamie w sprawie uderzenia. Według mamy, inne dzieci potwierdzają to, że ksiądz wyprowadził dziewczynkę z klasy.

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24