Mikołaje na motocyklach. Dzisiaj przejadą przez Trójmiasto

Hits: 18

–Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe organizuje paradę „Mikołaje na Motocyklach” – największą motocyklową akcję charytatywną w Polsce. Mikołaje wystartują w niedzielę, 1 grudnia o godz. 11:00 ze Stadionu Energa Gdańsk.

Jak co roku, celem akcji “Mikołaje na Motocyklach” jest pomoc dzieciom w trudnej sytuacji materialnej, maluchom z domów dla dzieci i tym, które chorują i przebywają w szpitalach.

W tym roku Mikołaje wystartują w niedzielę, 1 grudnia, o godz. 11:00 ze Stadionu Energa Gdańsk (ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1). Przejadą przez całe Trójmiasto, aż do Gdyni. Na końcu skweru Kościuszki odbędą się koncerty, animacje i kiermasz kulinarny. Stanie tam scena, na której od godz. 11 będą występowały zespoły. W tym roku będą to: Bimbrownicy, Skazani na sukces, White Room, Khara Daliva i dzieci z Kuźni Talentów w Pszczółkach.

Całe wydarzenie zakończy się w godz. 14-14:30.

Warunkiem uczestnictwa w paradzie Mikołajów jest wykupienie biletu – „cegiełki” w kwocie nie mniejszej niż 25 zł. Cegiełki na paradę można będzie tradycyjnie nabyć w sklepach i serwisach motocyklowych na terenie Trójmiasta.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24