Lis wzywa do obalenia Kaczyńskiego na Twitter

Hits: 765

–Lis w emocjonalnych wpisach na Twitterze wzywa do masowych protestów przeciwko obecnej władzy. “Kochani pamiętajcie. Jak teraz ustąpimy, to za kilka miesięcy może nie być stacji tv, które protest pokażą i gazet, które o nim napiszą”, “Przepraszam, PiS ma pełne gacie. Mądrze, bez wariactwa, ale metodycznie i ostro do przodu!!! My, naród”, “To moment decyzji. Europa albo Wschód. Demokracja albo autorytaryzm. Normalna Polska albo Kaczyński. Wolność albo gówno” – czytamy na jego profilu.

“Albo kaftan, albo taczka”

Dziennikarz ostro atakuje na swoim Twitterze Jarosława Kaczyńskiego, nazywając go wprost “wariatem”.

“Szaleniec nawet nie zaczął się rozkręcać. On zamienia Polskę w dom wariatów”, “Ludzie, tu są dwa rozwiązania. Polską rządzi wariat. Więc albo kaftan albo taczka”, “Jeśli mi Polacy pozwalamy rządzić krajem kompletnemu wariatowi, to niestety nie zasługujemy na wolność, demokrację i normalność”, “Ból zamienił w nienawiść, a żałobę w pragnienie zemsty na milionach Polaków. Jego trzeba powstrzymać!” – pisze Lis

Share

1 thought on “Lis wzywa do obalenia Kaczyńskiego na Twitter

  1. Panie Redaktorze Lis, mój najwyższy szacunek za to, że napisał Pan nam o tym czego każdy przyzwoity Polak pragnie! Przyznam szczerze, że dla mnie, ale nie tylko, jest Pan Wielki! Pana apel może być przełomem w najnowszej historii Polski. To Pan się w niej już zapisał! Niejaki Kaczyński będzie w niej nikim!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24