Lider Konfederacji Korwin-Mikke o ludziach popierających LGBT ” Trzeba wyrżnąć inteligencję, te wszystkie elity narodu które popierają LGBT”

Hits: 1038

–Polityk mówił: “Trzeba wyrżnąć inteligencję, te wszystkie elity narodu, które popierają zboczenia“, a na sprzeciw prowadzącej program Kamili Biedrzyckiej wobec nazywania osób LGBT “zboczeńcami” odparł: “Zboczenie to jest robienie co innego niż robi większość ludzi, to jest zejście ze ścieżki. To jest zboczenie i z całą pewnością tego nie można propagować”.

 

Korwin-Mikke dodał: “Główne zagrożenie w Polsce to jest ofensywa LGBTQZ“. Dodał, że “z homoseksualistami nic się nie stanie”, gdyby Konfederacja doszła do władzy – inaczej niż z gejami, którzy według polityka “demonstrują publicznie swoje zboczenia” i w większości w ogóle “nie są homoseksualistami, tylko udają, bo to się opłaca”.

 

Na koniec stwierdził: “Ten cały ruch jest wspierany przez ogromne pieniądze ludzi, którzy postanowili zniszczyć to, co oni nazywają patriarchalnym społeczeństwem i zrobić nowy porządek świata oparty bóg wie o co, nawet nie wiem dokładnie o co. Chcą rozwalić tradycyjne społeczeństwo, a ja jestem konserwatysta i chcę zachować tradycyjne społeczeństwo”.

Share

1 thought on “Lider Konfederacji Korwin-Mikke o ludziach popierających LGBT ” Trzeba wyrżnąć inteligencję, te wszystkie elity narodu które popierają LGBT”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24