KS. KNEBLEWSKI zareagował na zachowanie 15-letniego Jakuba Baryły, który z krzyżem w ręku chciał zatrzymać Marsz Równości w Płocku.

Hits: 751

Emerytowany proboszcz ks. Roman Kneblewski z wielkim uznaniem zareagował na zachowanie 15-letniego Jakuba Baryły, który z krzyżem w ręku chciał zatrzymać Marsz Równości w Płocku.

– Pokojowe demonstrowanie swoich poglądów polega na tym, że nie obraża się drugiego człowieka. Sympatycy LGBT obrażają prawie na każdej manifestacji. Gdy widzę osoby pro-LGBT, nazywające innych amebami umysłowymi bądź katofaszystami, jednocześnie nawołujące do zaprzestania mowy nienawiści, chce mi się śmiać. Podczas tego marszu zrobiłem wszystko, co mogłem. Przyjechali nam tu zrobić Polin. Broniłem naszej wiary, która dziś jest mieszana z błotem. Matka Boska z tęczową aureolą woła o pomstę do nieba. Katolicy muszą się bronić. Powinno się zakazać marszów LGBT, a osoby, które będą je organizowały, powinny być skazywane w zależności od postulatów: na kare wierzenia, kare grzywny, karę aresztu – mówi 15-letni Jakub Baryła.

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24