Kraj odbiega list do Tymoteusza Szydło który został wystawiony na jednym profili popularnego portalu społecznościowego. Równocześnie pełnomocnik Szydło wydał oświadczenie w Sprawie powodu urlopu Tymoteusza.

Hits: 493

–Odpowiedź na pismo Tymoteusza Szydło
Przestań straszyć prawnikami albowiem sam na świecznik wlazłeś, stało się to w chwili gdy z próżności zezwoliłeś by twoje życie upubliczniła TVP, TV Trwam i prasa.
Nie protestowałeś gdy twoja matka i jej partia budowała reputację na “synu księdzu”
Teraz gdy okazało się, że nie jesteś święty, nagle nie chcesz być na świeczniku, ja to nawet kumam bo każdy woli kąpać w blasku chwały a jak się okazuje,że ta chwała była sztuczna i prawda wyszła na jaw to straszy się prawnikami.
Trzeba było wtedy pogonić matkę, zabronić się fotografować i odprawić skromną tylko dla wiernych mszę prymicyjną, ochrzanić matkę, że cię wykorzystuje do propagandy i budowania wizerunku na synu.
Teraz w swym zakłamaniu nabrałeś wody i w usta i nawet parafianom których zawiodłeś nie umiesz powiedzieć prawdy choć im się ona należy. To ty z buciorami wlazłeś w życie ludzi nie oni w twoje, więc zabierz prawników, spójrz w lustro i rozmów się z matką w końcu podobno sam zostaniesz ojcem więc pora zmierzyć się z piętnem zdrajcy ślubowania bo celibat ślubowałeś i go złamałeś. amen

 

Prawnik Tymoteusza Szydło wydał oświadczenie w sprawie urlopu duchownego

 

 

i

Link do profilu

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1578679272271717&id=100003889778594

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24