Jacek N. zatrzymany przez policję. Przewodniczący Rady Miejskiej był nietrzeźwy i prawdopodobnie dopuścił się przemocy domowej

Hits: 189

Brzeski samorządowiec popadł w konflikt z prawem. Po interwencji policji trafił do aresztu. Jacek N. wszczął awanturę domową, był nietrzeźwy.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że szef lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej miał dopuścić się przemocy domowej. Wiadomo, że policjanci musieli interweniować w domu Jacka N. dwukrotnie.

 Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 21:47, a drugie o 22:38. W związku z tą sprawą mężczyzna został zatrzymany. Był nietrzeźwy – dowiadujemy się w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu.

Z naszych ustaleń wynika, że Jacek N. nie tylko awanturował się z rodziną, ale miał również użyć przemocy fizycznej.

Jackowi N. przedstawiono zarzut psychicznego znęcania się nad rodziną w ciągu ostatnich dwóch lat. Zgodnie z Kodeksem karnym, za taki czyn grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Śledztwo z urzędu prowadzi prokuratura.

Jacek N., Został wykluczony z Platformy Obywatelskiej – poinformował  rzecznik tej partii Jan Grabiec. O wyrzucenie Jacka N. wnioskował lider partii Grzegorz Schetyna.

 

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24