Daniel Olbrychski – ” To, co proponuje nam PiS, to jest czysty bolszewizm, wspierany przez polski Kościół” ( VIDEO)

Hits: 1559

Cytaty z rozmowy:

Pani Maria Kaczyńska była fantastyczną osobą, która też by się jeżyła na wszystko, co jej szwagier wyprawia. Już za życia się jeżyła (…) To, co proponuje nam PiS, to jest czysty bolszewizm, wspierany przez polski Kościół”.

Tak podłej telewizji w sensie informacyjnym ja nie pamiętam w czasie wojennym, sam serial jakiś czasami lubię tam obejrzeć, natomiast pan Jacek Kurski jest przestępcą wobec narodu polskiego, tak okłamując, a nie musi, to jest wyłącznie podłość dla kariery i kłamstwo wyłącznie dla kariery. Nie usprawiedliwione żadnym dyktatem Moskwy to jest podłość dla kariery i to już jest ocenione i mam nadzieję, że spotka poza utratą zdrowia – bo tego nie życzę, zasłużona kara na śmietniku historii jeszcze za życia”.

Kiedyś powiedziałem, że gdybym musiał być adwokatem z urzędu, to umiałbym znaleźć argumenty, żeby bronić targowiczan, żeby bronić mojego wroga Radziwiłła w Potopie, umiałbym bronić naszych przywódców po Jałcie, bo trafiliśmy pod but Stalina. Ale nie zgodziłbym się, nawet za represje, bronić obecnie rządzących Polską. Jest to podłość, głupota i niekompetencja. Wywołali podział społeczeństwa oszustwem o zamachu w Smoleńsku. To jest zbrodnia, co wykonał Macierewicz i co podtrzymał Kaczyński. Obydwaj świetnie wiedzieli, że nie było zamachu. Dzielić, żeby rządzić. Tak robili tylko okupanci w Polsce”.

(O Rydzyku) Największy szkodnik w tysiącletniej historii Kościoła w Polsce”.

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24