Były poseł PO pojawił się na liście PiS

Hits: 778

— “Na liście Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu znajdzie się moje nazwisko” – pisze na swoim profilu na Facebooku Arkadiusz Litwiński

– Zdecydowałem się w ten sposób poprzeć obóz Zjednoczonej Prawicy. Ponieważ uważam, że bilans jego dokonań dla kraju, a zwłaszcza dla Pomorza Zachodniego, jest korzystny. I jestem chłodnym realistą. Doceniam to i uważam, że warto to kontynuować – mówi Litwiński.

Dodaje, że ilość inwestycji – zwłaszcza infrastrukturalnych – na Pomorzu Zachodnim dokonanych przez obecny rząd, jest nieporównywalnie większa od tego, co przez lata próbował zrobić rząd PO-PSL.

– Jako człowiek, który ubiegał się przez lata o te inwestycje, kolejowe, drogowe, związane z portem szczecińskim czy tunelem w Świnoujściu, dostrzegam zasadniczą zmianę w tym zakresie. One przestały być zapowiadane, a są realizowane – mówi Litwiński.

Arkadiusz Litwiński był jednym z założycieli Platformy Obywatelskiej na Pomorzu Zachodnim. Dostał się do Sejmu startując z list tego ugrupowania. Był także kandydatem Platformy Obywatelskiej w wyborach na prezydenta Szczecina w 2010 roku. Trzy lata temu Litwiński wystąpił z Platformy. Teraz były polityk PO wystartuje z list Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu.
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24