Były bliski współpracownik szefa CBA Mariusza Kamińskiego obnażał się w parku

Hits: 1027

–Tomasz F. , który został przez sąd uznany winnym obnażania się oraz onanizowania na terenie jednego z warszawskich parków, odchodzi z Najwyższej Izby Kontroli.

Tomasz F. od dawna był związany z PiS oraz instytucjami publicznymi – pracował m.in. jako rzecznik dzielnicy Wilanów, gdy władzę sprawowała tam partia Jarosława Kaczyńskiego. Jego kariera nabrała rozpędu u boku szefa CBA Mariusza Kamińskiego. Był on jego bliskim współpracownikiem – najpierw dyrektorem gabinetu w CBA, a następnie rzecznikiem Biura.

14 października 2016 roku Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy uznał Tomasza F. winnym trzech wykroczeń, polegających na publicznym obnażaniu się oraz onanizowaniu na terenie jednego z warszawskich parków! Wykroczenia miały miejsce 13 maja 2015 r., w czerwcu 2015 r. oraz 5 października 2015 r. Obwinionemu wymierzono karę 5 dni aresztu oraz obciążono kosztami postępowania.

Na domiar złego okazało się, że lubieżnych czynów urzędnik dopuścił się w parku niedaleko siedziby NIK! Za każdym razem interweniowała policja, którą wzywali przerażeni przechodnie.

Wyrok sądu spotkał się z natychmiastową reakcją szefostwa NIK, które wszczęło postępowanie wyjaśniające. Miało się ono zakończyć wraz z uprawomocnieniem się wyroku. W międzyczasie Tomasz F. udał się na zwolnienie lekarskie oraz odwołał od decyzji sądu.

– Sąd odwoławczy utrzymał w mocy zaskarżone orzeczenie.

17 marca br. wyrok się uprawomocnił – potwierdza  rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Warszawie, Anna Ptaszek.

Najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia zostanie wysłane wezwanie do wykonania kary

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24