Brudziński o Tusku – „Jest tchórzem, który podejmuje się walkę tylko, gdy ma pewność zwycięstwa.”

Hits: 1991

–Polityk nie zawahał się przed kpinami z szefa Rady Europejskiej. „Byłoby lepiej, gdyby Donald Tusk zajął się szukaniem kupca na białego konia, bo nie dosiadł go i nie dotarł do Polski w roli zbawcy.” – stwierdził Brudziński.

 

„Jest tchórzem, który podejmuje się walkę tylko, gdy ma pewność zwycięstwa.” – ocenił Brudziński. „Był pewny w 2005 roku. Gdy dostał po łapach od śp. pamięci Lecha Kaczyńskiego, to trauma towarzyszy mu do dzisiaj. Charakterystyczna dla niego wredna złośliwość będzie mu towarzyszyła przez kolejne lata.” – podsumował

 

„Nie mam żadnych złudzeń, że Tusk na nowej europejskiej synekurze przez najbliższe cztery lata będzie próbował szarpać rządzących za nogawki i odbudować się w oczach tych, których po raz kolejny zawiódł.” – stwierdził Brudziński w rozmowie z portalem wPolityce.

Share

1 thought on “Brudziński o Tusku – „Jest tchórzem, który podejmuje się walkę tylko, gdy ma pewność zwycięstwa.”

  1. Niemądrym jest ten kto podejmuje walkę nie będąc pewnym zwycięstwa, a mając inny wybór. To tak a propos panie Jojo. A tak naprawdę to może Donald Tusk nie ma ochoty paprać się w waszym szambie, które zrobiliście z polskiej polityki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24