Andruszkiewicz o haśle Owsiaka. ” RÓBTA CO CHCETA “

Hits: 302

–Andruszkiewicz podkreślał, że hasło Owsiaka „Róbta, co chceta” niszczy najważniejsze wartości dla Polaków.

„To hasło narobiło wiele złego w Polsce. Mówić do młodych ludzi „Róbta, co chceta”, tzn. nie miejcie żadnych wartości wyższych tj. patriotyzm, wiara w Boga, porządek, dyscyplina, szacunek wobec starszych.”

Wg. wiceministra Jurek uderza w „cywilizację łacińską, która w Polsce zawsze, od lat, wieków, od tysiąca lat funkcjonowała”. Szef WOŚP chce w ten sposób pozbawić Polskę dziedzictwa religijnego i kulturowego.

Share

1 thought on “Andruszkiewicz o haśle Owsiaka. ” RÓBTA CO CHCETA “

  1. W pieluchach chodził, jak tacy jak Owsiak próbowali naprawić wszystko, co wcześniej nam odebrano, DOBROĆ i MĄDRĄ SWOBODĘ.. MYŚLENIA. zaden reżim, strachy na lacy, “RÓBTA CO CHCETA” oznacza nic innego, a dobroć, pomoc, wybiera każdy jak chce.. Nic więcej. NIE OZNACZA GNEBIENIA, JAK MÓWIĘ TAK MA BYĆ, JA KOZAK. POJĘCIA NIE MACIE O BYCIU LUDZMI DLA LUDZI. JEDYNIE ICH STRASZYCIE JEDNOCZEŚNIE KUPUJĄC ZA ICH PIENIĄDZE Z PODATKÓW . BO WŁASNYCH NIE MACIE. Owsiak pomagał zawsze, liczyl na ludzi i ratował życie, do dziś nawet sami korzystają z jego wizji, ich i dzieci i oni i ich starsi w rodzinie. I jeszcze mają czelność na to pluć? Napluj na kolejną defiladę, bo z AK nie była, a z naziolami, a AK tak pięknie NIBY UCZCILIŚCIE?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24