Adam Andruszkiewicz – “PO mówi, że “taki człowiek” jak ja, nie ma prawa być w rządzie RP”

Hits: 2691

–“Taki” czyli jaki? Nie brałem łapówek, nie kradłem kamienic, nie budowałem Amber Gold, nie brałem pieniędzy od obcych państw. Jestem niekarany. Nie mam też wsparcia agentów SB czy WSI. To mnie dyskwalifikuje?

 

————————————

Znalezione w internecie o niekaralności Pana Adama Andruszewskiego

 

POSEŁ RASISTA MA CZARNĄ KARTĘ W ŻYCIORYSIE – ZOSTAŁ SKAZANY PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU

Były szef skrajnie prawicowej Młodzieży Wszechpolskiej, który zasłynął tym, że pobrał z kasy Sejmu kilkadziesiąt tysięcy złotych na kilometrówki, mimo że nie miał ani samochodu, ani kierowcy, ani prawa jazdy – bardzo lubi moralizować i przedstawiać się jako praworządny obywatel.

Okazuje się jednak, że poseł Adam Andruszkiewicz ma w swoim życiorysie ciemne karty, którymi niespecjalnie lubi się chwalić.

Właśnie dostaliśmy informację, że pan “Kilometrówka” został kilka lat temu skazany prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Białymstoku.

Chodzi o jakieś naruszenia prawa w przestrzeni publicznej, które miały miejsce w Białymstoku. Andruszkiewicz brał w nich udział, potem w Sądzie twierdził, że to był wyraz jego nacjonalistycznej ekspresji politycznej.

Sąd jednak nie miał wątpliwości co do oceny rasisty. Uznał go winnym zarzucanych mu czynów i określił przy tym je jako naganne.

Oznacza to, że od dzisiaj każdy z Państwa może legalnie określać posła Andruszkiewicza osobą skazaną za naruszenie prawa.

____
Oto link do źródła

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=710698669105269&id=137358556439286

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pol-News24